01

CNC obrábění

Zakázková výroba frézovaných a soustružených dílů.

Zkušenosti máme v oblastech automotive, zdravotnického, obranného a stavebního průmyslu – chápeme odlišnosti v požadavcích zákazníků a ke každému problému přistupujeme zodpovědně a individuálně.

Převážně obrábíme oceli, nicméně nemáme problém ani s obráběním různých typů plastu. Služby poskytujeme v oblasti kusové a malosériové výroby. Limitováni jsme hmotností obrobku až 15 tun a rozměrů až 3000 x 1400 milimetrů, i když určité typy svařenců mohou být i větší.

Kontrolu kvality provádíme kalibrovanými měřidly a 3D souřadnicovým měřícím přístrojem.

Naše služby
02

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů

Ve velké míře k nám přichází zákazníci již s detailní představou o výrobku, s hotovou konstrukcí nebo s požadavkem menší úpravy stávajícího výrobku. Takové představy umíme realizovat.

Sami navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje, provádíme konstrukci ostřihů a obráběcích přípravků.

Naše služby
03

Komplexní péče o formy na lití hliníku

Díky tušírovacímu lisu umíme formu nejenom rozebrat, opravit a složit zpět, ale i spasovat dělící rovinu.

Kromě výroby nových forem se o formy staráme dále v jejich životním cyklu opravami namáhaných a poškozených tvarů nebo kompletní výměnou tvarových částí formy.

Naše služby
04

Výroba a servis nástrojů

Našim zákazníkům poskytujeme služby v oblasti konstrukce, výroby a údržby ostatního příslušenství v procesu výroby hliníkových odlitků, například ostřihovacích přístrojů nebo manipulačních přípravků.

Naše služby